Kategorie

Najczęściej kupowane

Promocje

Aktualne gazetki producentów (zamów wybrane promocje pod numerem telefonu +48 42 299 18 45)

Materiały stomatologiczne

Sklep dentystyczny Mixdent zapewnia swoim klientom szeroki asortyment doskonałych jakościowo, niezawodnych produktów, których nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie.

Wszystkie materiały stomatologiczne, preparaty, materiały do wypełnień, końcówki i inne urządzenia, jak turbiny, kątnice czy piaskarki znajdujące się w prezentowanej na niniejszej stronie ofercie są produktami najwyższej jakości, a oferowane autoklawy posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami w Europie.

Decydując się na zakupy za pośrednictwem MIXDENT, zapewniacie sobie Państwo możliwość skorzystania z wielu niezwykle atrakcyjnych promocji, dostęp do wysokiej klasy materiałów, akcesoriów i sprzętu stomatologicznego, a także bardzo szybką dostawę.

  • W naszym sklepie możesz spotkać materiały stomatologiczne i protetyczne najwyższej jakości, produkowane przez uznanych producentów.

  • Jeżeli Państwa zamówienie przekroczy kwotę 250zł, nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów wysyłki na terenie Polski (na terenie Unii Europejskiej darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 500 Euro). Koszt wysyłki ponosi Sprzedawca.

  • Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia są odpowiednio zabezpieczone na czas dostawy. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona.

  • W naszym sklepie sprzedajemy materiały stomatologiczne i protetyczne z długimi datami ważności. Gdyby okazało się jednak, że zamawiany przez Państwa produkt ma datę ważności poniżej 3 miesięcy zostaną Państwo uprzednio o tym poinformowani.