Kategorie

Najczęściej kupowane

Promocje

Hurtownia stomatologiczna

Każdy gabinet stomatologiczny powinien być wyposażony w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały, których potrzebuje w swojej pracy dentysta. Zarówno wiertła stomatologiczne, jak i unit dentystyczny, powinny pochodzić wyłącznie od znanych producentów. Sklep stomatologiczny MIXDENT posiada w swojej ofercie różnego rodzaju końcówki stomatologiczne, takie jak m.in.: turbiny, kątnice i prostnice, mikrosilniki czy piaskarki. Znajdziecie tutaj również urządzenia, które powinien zawierać każdy gabinet stomatologiczny, a mianowicie: autoklawy, destylarki, kamery wewnątrzustne, mikroskopy, RTG i wiele innych wysokiej jakości sprzętów.

Hurtownia farmaceutyczna

Oprócz licznych specjalistycznych sprzętów, w każdym gabinecie stomatologicznym powinny znajdować się różne medykamenty oraz akcesoria. W asortymencie naszego sklepu posiadamy wiele wysokiej jakości materiałów wypełnieniowych. Oferujemy również rozmaite znieczulenia stomatologiczne, sól fizjologiczną oraz maści. Sklep MIXDENT prezentuje także szeroki wybór akcesoriów, które są niezbędne w pracy stomatologów. Dzięki naszej hurtowni każdy gabinet otrzyma kompletne wyposażenie składające się, z jednorazowych maseczek ochronnych, rękawiczek, kubeczków czy wkładów do spluwaczki. Kliniki o wysokich standardach powinny również zadbać o komfort pacjentów, umieszczając w toaletach jednorazowe szczoteczki Curaprox. Dzięki temu pacjenci, którzy odwiedzają gabinet po pracy, nie będą czuli się skrępowani, gdy zapomną zabrać ze sobą szczoteczki.

Aktualne gazetki producentów (zamów wybrane promocje pod numerem telefonu +48 42 299 18 45)

Materiały stomatologiczne

Sklep dentystyczny Mixdent zapewnia swoim klientom szeroki asortyment doskonałych jakościowo, niezawodnych produktów, których nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie.

Wszystkie materiały stomatologiczne, preparaty, materiały do wypełnień, końcówki i inne urządzenia, jak turbiny, kątnice czy piaskarki znajdujące się w prezentowanej na niniejszej stronie ofercie są produktami najwyższej jakości, a oferowane autoklawy posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami w Europie.

Decydując się na zakupy za pośrednictwem MIXDENT, zapewniacie sobie Państwo możliwość skorzystania z wielu niezwykle atrakcyjnych promocji, dostęp do wysokiej klasy materiałów, akcesoriów i sprzętu stomatologicznego, a także bardzo szybką dostawę.

  • W naszym sklepie możesz spotkać materiały stomatologiczne i protetyczne najwyższej jakości, produkowane przez uznanych producentów.

  • Jeżeli Państwa zamówienie przekroczy kwotę 250zł, nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów wysyłki na terenie Polski (na terenie Unii Europejskiej darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 500 Euro). Koszt wysyłki ponosi Sprzedawca.

  • Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia są odpowiednio zabezpieczone na czas dostawy. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona.

  • W naszym sklepie sprzedajemy materiały stomatologiczne i protetyczne z długimi datami ważności. Gdyby okazało się jednak, że zamawiany przez Państwa produkt ma datę ważności poniżej 3 miesięcy zostaną Państwo uprzednio o tym poinformowani.