Preparaty stomatologiczne

Najczęściej kupowane

Promocje

Preparaty stomatologiczne

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości produktów, które swoje zastosowanie znajdują w najlepszych gabinetach dentystycznych, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

W tej kategorii naszego sklepu mamy przyjemność zaproponować preparaty stomatologiczne różnego rodzaju. Wśród dostępnych produktów znajduje się m.in. Eugenol wykorzystywany do zarobienia past stosowanych do wypełniania kanałów korzeniowych, a także tlenek cynku producenta Chema, który wybierany jest do uszczelnienia kanału na określony czas. Posiadamy również opatrunek specjalistyczny Alustin nakładany na krwawiące miejsca oraz opatrunek wodorotlenkowo-wapniowy Biopulp. Zasłużoną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się również płyn do płukania kanałów korzeniowych Chloraxid.

Nasz sklep dentystyczny posiada w swoim asortymencie wszystko to, co niezbędne w gabinecie specjalistycznym. Szeroki wybór dostępnych produktów umożliwia dobranie odpowiednich wyrobów do swoich potrzeb i zakresu wykonywanych usług. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Preparaty stomatologiczne 

Jest 76 produktów.
na strone
Wyświetla 1 - 18 z 76 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 76 produktów