Lupy stomatologiczne

Najczęściej kupowane

Promocje

Lupy stomatologiczne

W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór medycznych lup stomatologicznych. Należy jednak pamiętać o tym, że powinny one być wybierane wyjątkowo starannie. Tylko idealnie dopasowane stomatologiczne lupy medyczne zagwarantują komfort pracy w powiększeniu, właściwą ostrość widzenia, głębię obrazu, jasność i właściwe pole widzenia.

Aby idealnie dobrać medyczne lupy stomatologiczne należy zwrócić uwagę na:

  • rozstaw źrenic – od niego zależy pole widzenia,
  • odległość roboczą, czyli odległość od oczu lekarza do ust pacjenta – zależy ona od sposobu pracy lekarza, jego wzrostu i wysokości krzesła,
  • kształt twarzy – poza noskami nie powinny dotykać twarzy,
  • wadę wzroku – dzięki korekcji można utrzymać wskazaną odległość roboczą.

Ponadto, należy pamiętać również o odpowiedniej odległości teleskopów od oczu, stabilności oprawek, wyważeniu stomatologicznych lup medycznych czy częstotliwości, z jaką zamierzamy ich używać. Innych modeli stosuje się bowiem do ciągłego używania, a innych do okazjonalnej pracy.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, o których należy pamiętać oraz szeroką ofertę naszego sklepu, wybór odpowiednich modeli może okazać się trudny. W razie pytań i wątpliwości polecamy Państwu skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników, którzy pomogą dokonać najwłaściwszego wyboru.

Lupy stomatologiczne 

Jest 9 produktów.
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów