Akcesoria

Najczęściej kupowane

Promocje

Akcesoria

Akcesoria stomatologiczne

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu dentystycznego są rozmaite akcesoria stomatologiczne. Bardzo istotne jest wyposażenie kliniki zarówno w dodatki jednorazowego użytku, jak i narzędzia, które wymagają regularnej pielęgnacji w postaci dezynfekcji i sterylizacji. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić wys...

Akcesoria stomatologiczne

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu dentystycznego są rozmaite akcesoria stomatologiczne. Bardzo istotne jest wyposażenie kliniki zarówno w dodatki jednorazowego użytku, jak i narzędzia, które wymagają regularnej pielęgnacji w postaci dezynfekcji i sterylizacji. W naszym sklepie możecie Państwo zakupić wysokiej jakości wiertła stomatologiczne. Posiadamy również takie akcesoria jak kleszcze Meissnera, pincety stomatologiczne oraz chirurgiczne, lusterko, łyżki wyciskowe i wiele innych. Z naszą pomocą każdy gabinet będzie wyposażony w najwyższej klasy sprzęt, który będzie służył przez długie lata.

Akcesoria jednorazowego użytku

Oprócz narzędzi metalowych, które należy często dezynfekować oraz poddawać sterylizacji, w gabinecie dentystycznym powinny znaleźć się również akcesoria stomatologiczne jednorazowego użytku. Bardzo istotne jest wyposażenie gabinetu w dodatki chroniące lekarza przed bakteriami, m.in. maseczki ochronne na twarz oraz jednorazowe gumowe rękawiczki. Równie ważne jest zadbanie o komfort pacjenta na fotelu stomatologicznym, poprzez umieszczenie w zasięgu jego ręki chusteczek higienicznych, a także kubeczka jednorazowego, który pozwoli mu przepłukać usta. Dodatkowo warto zakupić wkłady do spluwaczki, które można wyrzucić po opuszczeniu gabinetu przez pacjenta.

Ponadto każdy lekarz dentysta powinien posiadać karty stomatologiczne pozwalające na zebranie najważniejszych informacji o pacjencie w jednym miejscu. Dzięki specjalistycznym kartom, lekarz może m.in. zaznaczać zęby, zakreślając te, które wymagają leczenia.

Więcej

Akcesoria 

Jest 270 produktów.
na strone
Wyświetla 1 - 18 z 270 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 270 produktów