Urządzenia

Najczęściej kupowane

Promocje

Urządzenia

Najważniejsze urządzenia stomatologiczne

Każdy profesjonalny gabinet stomatologiczny powinien być wyposażony w rozmaite urządzenia dentystyczne. Dzięki nim praca lekarza będzie znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna. Dlatego też właściciele klinik świadczących usługi z zakresu stomatologii powinni zadbać o to, by w każdym gabinecie, w którym s...

Najważniejsze urządzenia stomatologiczne

Każdy profesjonalny gabinet stomatologiczny powinien być wyposażony w rozmaite urządzenia dentystyczne. Dzięki nim praca lekarza będzie znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna. Dlatego też właściciele klinik świadczących usługi z zakresu stomatologii powinni zadbać o to, by w każdym gabinecie, w którym są przyjmowani pacjenci, znajdowała się kamera wewnątrzustna. Sprzęt ten pozwala na zrobienie zdjęć zębom oraz dziąsłom umiejscowionym nawet w najodleglejszych miejscach jamy ustnej. Pozwala to lekarzowi na dokładniejsze zapoznanie się z problemem pacjenta oraz zastosowanie odpowiednich działań. Do sprzętów ułatwiających dentystom pracę należy także X Smart Dentsply. Sprzęt ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz przyciski. Jest także wyposażony w mikrosilnik endodontyczny z kątnicą, który ułatwia pracę lekarzowi, dlatego też warto umieścić go w każdym gabinecie stomatologicznym.


Co jeszcze jest niezbędne w gabinecie stomatologicznym?

Do gabinetu stomatologicznego pacjenci przybywają z różnymi dolegliwościami. Często lekarze zauważają u nich zalegające wokół szkliwa duże złogi kamienia nazębnego, które rekomendują usunąć. Dlatego też warto zapewnić pacjentom możliwość wykonania zabiegu higienizacji w każdej klinice stomatologicznej, by osoba, u której występuje osad nazębny, nie udała się do konkurencji. Jednakże, aby móc wykonywać tego typu zabiegi, niezbędny będzie do tego odpowiedni sprzęt, w skład którego wchodzi m.in. Woodpecker skaler oraz piaskarka stomatologiczna, które możecie zakupić w naszym sklepie internetowym. Biorąc pod uwagę potrzeby różnych pacjentów przychodzących do gabinetów dentystycznych, warto także umieścić w pokoju zabiegowym separator amalgamatu. Można go zamontować obok fotela dentystycznego lub bezpośrednio w bloku spluwaczki.

Więcej

Urządzenia 

Jest 165 produktów.
na strone
Wyświetla 1 - 18 z 165 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 165 produktów