Asystory MIXDENT

Najczęściej kupowane

Promocje

Asystory MIXDENT

Porządek w gabinecie stomatologicznym i organizacja przestrzeni w znacznym stopniu ułatwiają pracę. Nasza hurtownia stomatologiczna oferuje asystory, dzięki którym utrzymanie porządku wśród narzędzi i przyrządów będzie znacznie łatwiejsze.

Proponowane przez naszą hurtownię stomatologiczną asystory dostępne są w wariantach z trzema, czterema lub pięcioma szufladami. Każdy asystor stomatologiczny wyprodukowany jest jednak z materiałów spełniających wszystkie obowiązujące standardy i wymagania. Modele wyposażone są w wykonane z połączenia kauczuku i plastiku kółka oraz wyposażone są w system regulowania wysokości. Dzięki temu lekarz nie tylko może mieć dostęp do znajdujących się w szufladach przyrządów w każdym momencie, ale może także wysokość blatu dostosować do swojego wzrostu.

Nasza hurtownia oferuje również wkłady do szuflad. Znajdują się w nich dostosowane do poszczególnych przyrządów i narzędzi komory o różnych kształtach i wielkościach. Dzięki nim w gabinetowych szufladach zawsze będzie panował porządek, a wszystkie niezbędne przyrządy będą zawsze pod ręką.

Asystory MIXDENT 

Jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów