Kątnice i prostnice

Najczęściej kupowane

Promocje

Kątnice i prostnice

Kątnica stomatologiczna 

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu stomatologicznego jest kątnica turbinowa napędzana mikrosilnikiem elektrycznym. Taki system zasilania sprawia, że kątnice NSK pracują z wyjątkową precyzją. Są także znane ze swojej niebywałej wydajności. Kątnica stomatologiczna, którą oferuje nasz sklep, dostępna jest w t...

Kątnica stomatologiczna 

Niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu stomatologicznego jest kątnica turbinowa napędzana mikrosilnikiem elektrycznym. Taki system zasilania sprawia, że kątnice NSK pracują z wyjątkową precyzją. Są także znane ze swojej niebywałej wydajności. Kątnica stomatologiczna, którą oferuje nasz sklep, dostępna jest w trzech rodzajach. Każdy z nich posiada inny kolor, informujący o jego przeznaczeniu. Pasek zielony umożliwia zastosowanie trybu zwalniającego, czerwony powoduje przyspieszenie pracy, natomiast niebieski to tryb zwykły. Kątnice mogą być wykorzystywane do opracowywania zębiny, przeprowadzania zabiegów z zakresu endodoncji oraz wygładzania szkliwa.

Prostnice stomatologiczne 

Jednym z najpotrzebniejszych narzędzi wykorzystywanych w ortodoncji oraz protetyce są prostnice stomatologiczne. Służą do obróbki aparatów ortodontycznych i protez oraz opracowywania otwartej komory zęba. Mogą także być pomocne podczas wykonywania wielu innych czynności w zakresie ortodoncji i protetyki. Prostnice stomatologiczne NSK pracują na znacznie niższych obrotach niż np. kątnice, mimo to wielu specjalistów ceni je za znakomitą jakość wykonania oraz niezawodność. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu prostnice stomatologiczne charakteryzują się bardzo cichą i bezawaryjną pracą. Warto także wiedzieć, że zapewniają znakomity dostęp oraz widoczność miejsca, w którym przeprowadzany jest zabieg. Korzystając z takiego narzędzia, lekarz powinien pamiętać o regularnym poddawaniu go sterylizacji.

Więcej

Kątnice i prostnice 

Jest 42 produktów.
na strone
Wyświetla 1 - 18 z 42 produktów
Wyświetla 1 - 18 z 42 produktów