Kategorie

Najczęściej kupowane

Promocje

Hurtownia stomatologiczna - kompleksowe wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Każdy gabinet stomatologiczny powinien być wyposażony w wysokiej jakości sprzęt oraz materiały, których potrzebuje w swojej pracy dentysta. Zarówno wiertła stomatologiczne, jak i unit dentystyczny, powinny pochodzić wyłącznie od znanych producentów. Sklep stomatologiczny MIXDENT oferuje tańsze unity zawierające podstawowe wyposażenie oraz unity najnowszych generacji, umożliwiające regulowanie fotela pacjenta, posiadające monitory, na których dentysta może wyświetlać zdjęcia pantomograficzne. Sklep stomatologiczny MIXDENT posiada w swojej ofercie także różnego rodzaju końcówki stomatologiczne, takie jak m.in. turbiny, kątnice i prostnice, mikrosilniki czy piaskarki. Możecie wybierać spośród wielu produktów najlepszych na rynku producentów takich jak NSK czy W&H. Znajdziecie tutaj również urządzenia, które powinien zawierać każdy gabinet stomatologiczny, a mianowicie: autoklawy, destylarki, kamery wewnątrzustne, mikroskopy, RTG i wiele innych wysokiej jakości sprzętów.

Sklep stomatologiczny - niezbędne akcesoria w zasięgu ręki

W każdym gabinecie stomatologicznym, oprócz licznych specjalistycznych sprzętów powinny znajdować się różne medykamenty oraz akcesoria. Hurtownia farmaceutyczna MIXDENT posiada w asortymencie wiele wysokiej jakości materiałów wypełnieniowych. Oferujemy również rozmaite znieczulenia stomatologiczne, sól fizjologiczną oraz maści. Nasz sklep stomatologiczny prezentuje także szeroki wybór dodatków i akcesoriów, które są niezbędne w pracy stomatologów. Dzięki naszej hurtowni każdy gabinet otrzyma kompletne wyposażenie składające się z jednorazowych maseczek ochronnych, rękawiczek, kubeczków czy wkładów do spluwaczki. Kliniki o wysokich standardach powinny zadbać o komfort pacjentów, umieszczając w toaletach jednorazowe szczoteczki Curaprox. Dzięki temu pacjenci, którzy odwiedzają gabinet po pracy, nie będą czuli się skrępowani, gdy zapomną zabrać ze sobą szczoteczki.

Hurtownia farmaceutyczna - duży wybór medykamentów dentystycznych

Nasza hurtownia farmaceutyczna oferuje szeroki wybór różnego rodzaju medykamentów oraz materiałów wypełnieniowych, które powinny znaleźć się w każdym gabinecie stomatologicznym. Wśród nich nie może zabraknąć środków znieczulających o różnym czasie działania. Warto pamiętać także o najmłodszych pacjentach, dla których rekomendowany jest preparat znieczulający Ubistesin. Każdy dentysta powinien mieć pod ręką także nieco silniejsze preparaty o działaniu znieczulającym. W asortymencie sklepu internetowego MIXDENT znajdują się także takie preparaty jak Lignocainum, często wykorzystywany podczas chirurgicznych zabiegów ekstrakcji zębów, oraz Citocartin, który także aplikuje się w dziąsło pacjenta podczas skomplikowanych zabiegów. Oprócz środków znieczulających w naszym sklepie kupicie rozmaite materiały wypełnieniowe, do których należą: kompozyty światłoutwardzalne, kompozyty chemoutwardzalne glasjonomery oraz wypełniania tymczasowe.

W sklepie MIXDENT znajdziecie wszystko, co powinno znaleźć się w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym świadczącym wysokiej jakości usługi. Zapraszamy na zakupy!

Materiały stomatologiczne

Sklep dentystyczny Mixdent zapewnia swoim klientom szeroki asortyment doskonałych jakościowo, niezawodnych produktów, których nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym gabinecie.

Wszystkie materiały stomatologiczne, preparaty, materiały do wypełnień, końcówki i inne urządzenia, jak turbiny, kątnice czy piaskarki znajdujące się w prezentowanej na niniejszej stronie ofercie są produktami najwyższej jakości, a oferowane autoklawy posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich całkowitą zgodność z obowiązującymi normami w Europie.

Decydując się na zakupy za pośrednictwem MIXDENT, zapewniacie sobie Państwo możliwość skorzystania z wielu niezwykle atrakcyjnych promocji, dostęp do wysokiej klasy materiałów, akcesoriów i sprzętu stomatologicznego, a także bardzo szybką dostawę.

  • W naszym sklepie możesz spotkać materiały stomatologiczne i protetyczne najwyższej jakości, produkowane przez uznanych producentów.

  • Jeżeli Państwa zamówienie przekroczy kwotę 250zł, nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów wysyłki na terenie Polski (na terenie Unii Europejskiej darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 500 Euro). Koszt wysyłki ponosi Sprzedawca.

  • Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia są odpowiednio zabezpieczone na czas dostawy. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona.

  • W naszym sklepie sprzedajemy materiały stomatologiczne i protetyczne z długimi datami ważności. Gdyby okazało się jednak, że zamawiany przez Państwa produkt ma datę ważności poniżej 3 miesięcy zostaną Państwo uprzednio o tym poinformowani.