Defibrylatory AED

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Defibrylator LIFELINE AED z baterią 7-letnią

5 292,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Defibrylator LIFEline AED z baterią 7-letnią

Defibrylator Lifeline  AED  jest jednym z najbardziej znanych i  sprawdzonych defibrylatorów AED   – został rozmieszczony  w ponad 150 000 miejsc na całym świecie.  Jego skuteczność została potwierdzona podczas wielu akcji ratowniczych, w których został użyty. Posiada najwięcej udokumentowanych danych na temat skuteczności użycia w ratownictwie przedszpitalnym.

Defibrylator Lifeline otrzymał liczne nagrody za najlepszą  konstrukcję i   zaawansowaną technologię. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii, która łączy w sobie technikę cyfrowego przekazywania sygnału i zaawansowane algorytmy analizy EKG pozwoliły wyposażyć defibrylator Lifeline AED we wszystkie konieczne w sytuacjach krytycznych właściwości. Umożliwiają one prowadzenie wysoko  zaawansowanego leczenia nagłego zatrzymania akcji serca i stanowią o wysokiej skuteczności działania.

Cechy charakterystyczne defibrylatora Lifeline AED i korzyści z tego płynące:

- Ergonomiczna konstrukcja - kompaktowa obudowa AED Lifeline, brak przesuwających elementów, pokrywy, która mogłaby zostać wyłamana podczas prowadzonej akcji,  wzmocnione brzegi  i krawędzie  pokryte specjalnym materiałem antypoślizgowym stanowią o niezwykle wygodnym i bezpiecznym użytkowaniu urządzenia.Możliwość przechowywania AED Lifeline  z podłączonymi elektrodami, umieszczonymi w tylniej kieszeni obudowy  i wbudowany uchwyt transportowy  sprawia, że urządzenie jest w każdej chwili gotowe do użycia i  nie musi być przechowywane w żadnym dodatkowym opakowaniu transportowym. Z prowadzonych badań wynika, że  stres jaki towarzyszy ratownikom w czasie  akcji ratowniczej powoduje, że nawet taka prosta czynność jak podłączenie elektrod może znacznie opóźnić  działania ratownicze.

- Niewiarygodnie  prosta obsługa - defibrylator Lifeline wyposażony jest tylko w dwa przyciski, dzięki czemu obsługa urządzenia jest niezwykle czytelna i prosta. Celowo dobrana kolorystyka czyni go jeszcze lepiej widocznym a błyskający wskaźnik statusu informuje na bieżąco o stanie gotowości do użycia.Urządzenie nie wymaga odsyłania do serwisu, sam wykonuje autotesty w trybie codziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz  kwartalne testy obwodów. Jeżeli zostanie wykryty  jakiś problem, będzie o tym sygnalizował wskaźnik statusu.

- Funkcje wspomagające RKO - defibrylator AED Lifeline posiada wbudowany metronom wspomagający akustycznie tempo prowadzonego masażu serca podczas resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Urządzenie informuje również w regularnych odstępach,  ile czasu pozostało do ukończenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

- Niezwykle wytrzymały i lekki - niewielkie wymiary, niska waga sprawia, że urządzenie bez problemu może być przenoszone    i przechowywane  w każdym miejscu.   Spełnia najwyższe normy wytrzymałościowe m.in. MIL-STD-810F 516.5 Procedure IV. AED Lifeline był m.in.  testowany i opiniowany przez Armię Amerykańską.

- Pracuje w najszerszym zakresie wilgotności 5%-95% -  jest to parametr  istotny  szczególnie w warunkach pracy niektórych służ ratowniczych. Opinia KW PSP w Krakowie: „ podczas gaszenia pożaru uwalniają się znaczne ilości pary wodnej, które mogą ulec skropleniu wewnątrz urządzenia, wartość ta może również zostać przekroczona w kabinie pojazdu dlatego jest to parametr dosyć istotny."

- Zasilany baterią o najdłuższej żywotności - defibrylator AED Lifeline jest zasilany baterią litowo-manganową niewymagającą ładowania, o najdłuższym terminie żywotności – 7 lat, która pozwala na  wykonanie 300 wyładowań lub  16 godzin pracy ciągłej – jest to jedyny defibrylator na rynku  o tak długim okresie przydatności baterii do użycia. Urządzenie wyposażone jest również w baterię pomocniczą 9V, która odpowiada za zasilanie wskaźnika statusu. Producent celowo zaprojektował takie rozwiązanie, aby energia z baterii głównej była przede wszystkim zużywana  podczas działań ratowniczych  a bateria pomocnicza  w trybie czuwania urządzenia.

- Czas ładowania urządzenia do pełnej gotowości do wykonania wyładowania poniżej 6 sekund - Lifeline jest  jedynym defibrylatorem, który w tak krótkim czasie uzyskuje pełną  gotowość do wykonania wyładowania. Jest to ważne szczególnie w kontekście wytycznych ERC, które mówią, ze odstęp pomiędzy wykonaniem uciśnięć klatki piersiowej a defibrylacją powinien być  nie dłuższy niż 5 sekund.

- Dostępny w dwóch wersjach  treningowych - w zależności od specyfiki prowadzonych szkoleń i indywidualnych   potrzeb - defibrylator Lifeline dostępny jest dwóch wersjach treningowych: w postaci osobnego urządzenia treningowego, o takim samym wyglądzie jak urządzenie kliniczne, różniącym się jedynie kolorystyką.

- Istnieje możliwość konwersji urządzenia klinicznego do treningowego poprzez zakup pakietu szkoleniowego.

Defibrylator Lifeline szczególnie polecamy na wyposażenie służb ratowniczych: straży pożarnej, policji, wojskowym służbom medycznym, straży miejskiej, straży granicznej.
Defibrylator Lifeline to niezbędne wyposażenia zakładów pracy, w tym: fabryk, centrów handlowych, biur, dworców PKP i PKS, firm transportowych.
Defibrylator Lifeline to optymalne zabezpieczenie dla instytucji użyteczności publicznej: urzędów miasta, urzędów gmin, banków, urzędów ZUS, US, muzeów, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, uczelni wyższych.
Defibrylator Lifeline powinien się znaleźć w każdej instytucji świadczącej opiekę zdrowotną: gabinety lekarskie, przychodnie, szpitalne izby przyjęć.
Każda instytucja, która dba o zdrowie i życie swoich pracowników powinna wyposażyć się w defibrylator AED w ramach sprawnie funkcjonującego systemu pierwszej pomocy.

Kompletny zestaw zawiera:
- defibrylator szkoleniowy Lifeline z baterią do wielokrotnego ładowania
- komplet elektrod treningowych
- ładowarkę do baterii treningowych
- pilot do zdalnego sterowania urządzeniem
- do defibrylatora dołączany jest zestaw uzupełniający pierwszej pomocy do AED, który składa się z maseczki do sztucznego oddychania, maszynki do golenia, dwóch par rękawiczek winylowych i gazika do dezynfekcji

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

3 Inne produkty w tej samej kategorii: