Materiały wypełnieniowe

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Charisma Diamond Intro Kit 3x4g Powiększ

Charisma Diamond Intro Kit 3x4g

Heraeus Kulzer

469,00 zł

-20,00 zł

489,00 zł

Więcej informacji

Po pięciu latach badań, Heraeus z dumą wprowadza Charisma Diamond,  nowy wymiar naturalnego piękna. Poszerzając granice estetyki, jakości  i rezultatów, Charisma Diamond pozwala na wykonanie idealnie naturalnych uzupełnień.

 

Wytrzymałość
Odkryj minimalny skurcz i naprężenie skurczowe, bardzo gładką powierzchnię, dużą elastyczność oraz zoptymalizowaną twardość powierzchni.

 

Łatwość opracowywania
Odkryj przedłużony czas opracowywania, nawet  w warunkach oświetlenia roboczego. Charisma Diamond to nieklejący materiał o lepszej  skuteczności w zakresie modelowania.

 

Wszechstronność
Odkryj bardzo dobre rezultaty uzyskiwane za pomocą  techniki jednego koloru w prostych przypadkach, a jeszcze lepsze rezultaty uzyskiwane za pomocą  techniki wielowarstwowej. Stwórz piękne uzupełnienia korzystając z Charisma Diamond.

 

Charakterystyka chemiczna
Struktura molekularna Charisma Diamond łączy wyjątkowo dużą wytrzymałość z minimalnym skurczem,  pozwalając na osiągnięcie wyjątkowej charakterystyki użytkowania. Charisma Diamond przewyższa konkurentów,  przy czym jest całkowicie kompatybilny z metakrylanowymi materiałami łączącymi i technikami łączenia.

 

Niewykrywalne brzegi
Idealne dostosowanie współczynnika załamania światła wypełniaczy i macierzy przyczynia się do uzyskania praktycznie niewykrywalnych brzegów uzupełnienia.

Zupełnie naturalny wygląd
Ultradrobne cząsteczki wypełniacza tworzą błyszczącą powłokę, porównywalną z naturalnym szkliwem.

Opakowanie:

3 x Charisma Diamond strzykawka 4g (A2, A3, OM)

1 X Kolornik

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. Darmowa dostawa!
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: