Materiały wypełnieniowe

Najczęściej kupowane

Promocje

Obniżka! Premise Standard Kit 32g Powiększ

Premise Standard Kit 32g

Kerr

1 399,00 zł

-200,00 zł

1 599,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Premise Estetyczny kompozyt do wypełnień bezpośrednich.

PREMISE jest uniwersalnym, światłoutwardzalnym materiałem kompozytowym, zawierającym 84% wag. trójfazowego wypełniacza (0.02 μm, 0.4 μm, wypełniacz prepolimeryzowany).

Materiał nie klei się do narzędzi i łatwo się modeluje oraz posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną i doskonałą estetykę. Bardzo niski skurcz polimeryzacyjny, wynoszący 1.6% (1.4% obj. w przypadku odcieni Packable), zmniejsza ryzyko wystąpienia mikroprzecieku i przebarwień brzegu wypełnień.

Kompozyt dostępny jest w jednorazowych kapsułkach i w strzykawkach, w 33 odcieniach (18 szkliwnych, 8 zębinowych, 4 translucentnych i 3 kondensowalnych).

 

Cechy i zalety produktu oraz korzyści z jego stosowania:

- Najlepsza estetyka - nanocząstki o średnicy 20 nm oraz drobne cząstki w kompleksach wypełniacza gwarantują wyjątkową polerowalność, gładkość powierzchni oraz trwały połysk wypełnień wykonanych z materiału Premise, zaś szeroka gama odcieni w trzech stopniach przezierności umożliwiają uzyskanie naturalnego wyglądu wypełnień w każdej sytuacji klinicznej. A to oznacza satysfakcję lekarzy i zadowolenie pacjentów,

- Pożądane właściwości użytkowe - premise posiada uniwersalną plastyczność, zapewniającą łatwe nakładanie i modelowanie wypełnień w odcinku przednim i bocznym. Kompozyt nie klei się do narzędzi i nie spływa z instrumentów i z powierzchni zęba, gwarantując szybkie uzyskanie pożądanego kształtu anatomicznego rekonstrukcji. Dzięki temu praca materiałem jest wygodna i szybka, z efektami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających lekarzy i pacjentów,

- Maksymalnie mały skurcz polimeryzacyjny - duża zawartość wypełniacza i odpowiedni skład żywic sprawiają, że Premise jest materiałem kompozytowym o skurczu najmniejszym spośród tradycyjnych materiałów złożonych. Mała wartość skurczu (1,6% obj.) zmniejsza możliwość powstania nadwrażliwości pozabiegowej, mikroprzecieku oraz przebarwień brzeżnych, wpływając na zwiększenie trwałości wykonanych rekonstrukcji. W efekcie, pacjenci są zadowoleni i polecają gabinet innym pacjentom, a lekarze odczuwają satysfakcję i radość z pracy,

- Doskonała odporność mechaniczna - trójfazowy, zastosowany w dużej ilości wypełniacz (84% wag.) sprawia, że Premise jest wytrzymały mechanicznie i może być stosowany z powodzeniem nawet w dużych ubytkach klasy I i II. Duża wytrzymałość oznacza, że produkt jest bezpieczny i zapewnia trwałe efekty kliniczne, gwarantując satysfakcję lekarza z dobrze wykonanej pracy i zapewniając rekomendację gabinetu przez zadowolonych pacjentów.

 

Opakowanie:

8 x strzykawka 4g z materiałem w odcieniach: Enamel A2, A3, A3.5, B2, Dentine A2, A3, A3.5, Translucent Clear

1 x butelka OptiBond XTR Primer 5ml

1 x butelka OptiBond XTR Adhesive 5ml

50 aplikatorów

KerrHawe Polishing Kit:

5 x 12,5 mm szt. krążków OptiDisc™ (Coarse/Medium, Fine i Extra-Fine), 3 trzymadełka OptiDisc™, gumki GlossPLUS Polishers (2 płomyki, 2 kielichy), gumki HiLuster PLUS Dia Polishers  (2 płomyki, 2 kielichy)

Uwaga! Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania ok. 30dni.

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii: