Materiały wypełnieniowe

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka! SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.3g Powiększ

SonicFill 2 uzupełnienie 20x0.25g

Kerr

239,00 zł

-7,00 zł

246,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Wypełniaj szybciej z energią dźwiękową

Kerr Corporation, wiodący producent materiałów dentystycznych oraz KaVo Dental GmbH, lider w dziedzinie sprzętu dentystycznego, łącząc swoje główne kompetencje, stworzyły wyjątkowy system do wypełnień ubytków w zębach bocznych, który oszczędza czas lekarza. System SonicFill umożliwia lekarzom jednoetapowe wypełnienie ubytków w zębach bocznych w prosty sposób, który łączy zalety płynnych i uniwersalnych materiałów złożonych. Lekarze stosujący SonicFill uzyskują skrócenie czasu nakładania i upychania materiału oraz modelowania powierzchni wypełnienia. Redukcja czasu jest znaczna i wynosi 30%.

System SonicFill składa się z końcówki KaVo przeznaczonej do aktywacji dźwiękowej oraz specjalnie zaprojektowanego kompozytu firmy Kerr, który jest dostępny w wygodnych opakowaniach. Opatentowany sposób aktywacji dźwiękowej SonicFill znacznie zmniejsza lepkość kompozytu w czasie i bezpośrednio po aplikacji materiału, zapewniając błyskawiczne wypełnienie ubytku. Zmiana lepkości umożliwia nakładanie materiału bez wysiłku i pozwala na jego lepszą adaptację. Po zakończeniu aktywacji, kompozyt powraca do gęstej, zwartej konsystencji, która ułatwia nadanie kształtu i modelowanie wypełnienia.

Zastosowane rozwiązanie techniczne gwarantują SonicFill niewielki skurcz polimeryzacyjny i możliwość utwardzania w warstwach do 5 mm, zwiększając zaufanie lekarzy. Specjalnie zaprojektowana kapsułka Unidose™ posiada ergonomiczny kształt i wąskie ujście zapewniające łatwy dostęp do ubytku i precyzyjną aplikację materiału. Prędkość dozowania materiału można regulować za pomocą sterownika nożnego unitu dentystycznego.
 
SonicFill w znacznym stopniu oszczędza czas, a jego właściwości zostały potwierdzone licznymi, niezależnymi badaniami, w trakcie których sprawdzano zachowanie produktu w porównaniu z płynnymi kompozytami aplikowanymi jedną dużą porcją i z kompozytami uniwersalnymi zakładanymi tradycyjną techniką warstwową. Wstępne opinie klinicystów na temat materiału są bardzo entuzjastyczne. Cieszymy się, że wprowadziliśmy system do sprzedaży i jesteśmy pewni, że SonicFill zmieni sposób postępowania z materiałami kompozytowymi.

Cechy i zalety produktu:

- Szybkość

- Duża głębokość polimeryzacji umożliwia wypełnianie ubytków do 5 mm jedną porcją materiału.

- Adaptacja bezpośrednio przy użyciu kapsułki – jednoetapowe wypełnianie i adaptacja materiału do ścian ubytku bez potrzeby zastosowania upychadła.

- Krótszy czas przygotowania i mniejsza liczba narzędzi = skrócenie czasu zabiegu.

- Pewność

- Czasowe zmniejszenie gęstości kompozytu gwarantuje lepszą adaptację do ścian ubytku, a aktywacja dźwiękowa minimalizuje ilość pustych przestrzeni w materiale.

- Mały skurcz kompozytu i mniejsze naprężenia podczas polimeryzacji.

- Łatwość użycia

- Małe, ergonomiczne ujścia kapsułek Unidose™ zapewniają łatwy dostęp do ubytku.

- Sterownik nożny i 5 prędkości dozowania ułatwiają kontrolę aplikacji kompozytu.

- Doskonałe własności użytkowe – brak nadmiernego przylegania do narzędzi, brak spływania i łatwość modelowania.

 

Opakowanie:

20 x SonicFill 2 uzupełnienie 20 kapsułki x 0.25g

Instrukcja użycia

 

Przy zamówieniu - Pamiętaj o wyborze koloru.

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: