Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OCC Sensi 5l Powiększ

OCC Prosept Sensi 5L

OCC

148,00 zł

Więcej informacji

To bezalkoholowy, gotowy do użycia produkt przeznaczony do dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych takich jak, stoły do badań, unity stomatologiczne, urządzenia medyczne i nieinwazyjne instrumenty np. sondy ultradźwiękowe i pompy infuzyjne.

Preparat PROSEPT Sensi o delikatnym działaniu jest przeznaczony w szczególności do dezynfekcji powierzchni wrażliwych na działanie alkoholu, wykonanych z PCV, gumy, szkła akrylowego lub skóry.

PROSEPT Sensi zapewnia szerokie spektrum działania, obejmujące patogeny, takie jak MRSA, jak również wirusy krwiopochodne HBV, HCV i HIV. Substancje aktywne wykazują pełną skuteczność w krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 60 sekund, a dodatkowo zapewniają długofalowe działanie, nawet po wysuszeniu dezynfekowanej powierzchni.

PROSEPT Sensi nie zawiera lotnych związków organicznych (LZO), substancji zapachowych ani aldehydów, które uznaje się za szkodliwe dla zdrowia.

Zastosowanie i czasy działania:

Bakteriobójczy / MRSA

60 sekund

Grzybobójczy (C. albicans)

60 sekund

Wirusy osłonkowe (łącznie z HIV / HBV

30 sekund

Wirus krowianki

30 sekund

BVDV / WZW typu C

30 sekund

Wirus opryszczki

30 sekund

Wirus grupy A

30 sekund

Rotawirus

30 sekund


Opakowanie:
1 x baniak 5L

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 11,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: