Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OCC Prosept Sonic 1L

OCC

35,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

To niepieniący koncentrat na bazie wysokowydajnych, aktywnych składników zasadowych preznaczonych do skutecznego czyszczenia instrumentów dentystycznych i chirurgicznych, tj. narzędzi ścierających, pistoletów do amalgamatu, łopatek, dźwigni stomatologicznych, kleszczy ekstrakcyjnych oraz innych precyzyjnych instrumentów.

Produkt z powodzeniem usuwa osad, pozostałości tkanki, krew, resztki białka, a nawet cement i gips. Zawarte substancje dezynfekujące obniżają ilość patogenów na instrumentach, ograniczając ryzyko infekcji krzyżowej.

PROSEPT Sonic nie zawiera aldehydów i fenoli. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z miarką o wymaganej jednostce objętości 20 ml umożliwia łatwą obsługę i dużą dokładność dozowania, dzięki czemu produkt można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób.

PROSEPT Sonic można stosować w procedurach zanurzeniowych bez ultradźwiękowej kąpieli czyszczącej. PROSEPT Sonic ulega biodegradacji.

Zastosowanie i czasy działania:

Bakteriobójczy
(EN 1040))

5% w 15 min

Grzybobójczy
(EN 1275, A. niger)

5% w 30 min


Opakowanie:

1 x OCC Prosept Sonic 1L

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: