Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OCC Prosept Instru 1L

OCC

51,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł.

Więcej informacji

Wydajny koncentrat przeznaczony do bezpiecznej i skutecznej ręcznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych.

PROSEPT Instru zawiera innowacyjne połączenie środków aktywnych na bazie alkiloamin i czwartorzędowych związków amoniowych, dzięki czemu wykazuje szerokie spektrum działania i doskonałą moc czyszczącą.

Zapewnia skuteczne usuwanie krwi, śliny i innych płynów bogatych w białka. PROSEPT Instru nie wymaga dodatków i środków wzmacniających czyszczenie, nawet w przypadku intensywnych zanieczyszczeń.

Substancje przeciwkorozyjne wydłużają żywotność instrumentów. Testy potwierdziły kompatybilność materiałową z polietylenem, silikonem, żelazem, stalą oraz szkłem akrylowym bez ryzyka odbarwienia lub wiązania krwi i białek na powierzchni instrumentu.

PROSEPT Instru można stosować w myjkach ultradźwiękowych. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10 ml i 20 ml zapewnia prostotę obsługi i wysoką dokładność dozowania. PROSEPT Instru nie zawiera aldehydów i fenoli oraz ulega biodegradacji.

Opakowanie:

1 x OCC Prosept Instru 1L

Pobierz PrestaShop

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 11,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: