Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OCC Prosept Fortis 2L (dawniej Instru)

OCC

96,50 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Prosept Fortis to koncentrat przeznaczony do szybkiego reprocesowania wyrobów medycznych i narzędzi stomatologicznych. Roztwór zawiera wyjątkowe połączenie aktywnych składników na bazie alkilamin i czwartorzędowych związków amoniowych, dzięki czemu wykazuje właściwości bakterio-, prątko-, mykobakterio-, drożdżako-, wirusobójcze. Zapewnia skuteczne usuwanie krwi oraz innych płynów bogatych w białka nawet w obecności znacznych zanieczyszczeń. Testy potwierdziły doskonałą kompatybilność z narzędziami wykonanymi ze stali oraz większością niemetalowych materiałów w tym: szkłem akrylowym, Plexiglas, poliamidami, polietylenem, PCV i silikonem. Jest również łagodny dla stopów miedzi, żelaza i cyny. Ten środek dezynfekujący zapobiega odbarwieniu lub wiązaniu białek na powierzchniach instrumentów i można go stosować w myjkach ultradźwiękowych.

Twoje korzyści:
- Silny środek czyszczący. Silne właściwości oczyszczające środka czyszczącego eliminują konieczność czyszczenia wstępnego i ponownego.

- Zawiera skuteczne inhibitory korozji. Środek dezynfekujący zawiera bardzo skuteczne inhibitory korozji, które chronią przed rdzewieniem i są mniej korozyjne niż woda na niektórych metalach.

- Nie powoduje odbarwienia ani wiązania krwi. Roztwór nie powoduje odbarwienia ani wiązania białek na powierzchniach instrumentów.

- Do stosowania w myjkach ultradźwiękowych. Moc czyszcząca środka dezynfekującego zwiększa się przy użyciu go w myjce ultradźwiękowej.

- W pełni wirusobójczy. Prosept Fortis jest skuteczny wobec bakterii, mykobakterii, drożdżaków, jak również wirusów otoczkowych i bezotoczkowych.


Opakowanie:

1 x OCC Prosept Fortis 2L

Pobierz PrestaShop

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: