Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OCC Prosept Instru / Fortis 5L

OCC

208,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Wydajny koncentrat przeznaczony do bezpiecznej i skutecznej ręcznej dezynfekcji i czyszczenia instrumentów medycznych.

PROSEPT Instru zawiera innowacyjne połączenie środków aktywnych na bazie alkiloamin i czwartorzędowych związków amoniowych, dzięki czemu wykazuje szerokie spektrum działania i doskonałą moc czyszczącą.

Zapewnia skuteczne usuwanie krwi, śliny i innych płynów bogatych w białka. PROSEPT Instru nie wymaga dodatków i środków wzmacniających czyszczenie, nawet w przypadku intensywnych zanieczyszczeń.

Substancje przeciwkorozyjne wydłużają żywotność instrumentów. Testy potwierdziły kompatybilność materiałową z polietylenem, silikonem, żelazem, stalą oraz szkłem akrylowym bez ryzyka odbarwienia lub wiązania krwi i białek na powierzchni instrumentu.

PROSEPT Instru można stosować w myjkach ultradźwiękowych. Specjalnie zaprojektowana nakrętka z podziałką objętości 10 ml i 20 ml zapewnia prostotę obsługi i wysoką dokładność dozowania. PROSEPT Instru nie zawiera aldehydów i fenoli oraz ulega biodegradacji.

Opakowanie:

1 x OCC Prosept Instru 5L

Pobierz PrestaShop

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: