Profilaktyka i dezynfekcja

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka! OCC Prosept Burs 1L Powiększ

OCC Prosept Burs 1L

OCC

28,03 zł

-5%

29,50 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł.

Więcej informacji

Gotowy do użycia roztwór do dezynfekcji i czyszczenia precyzyjnych instrumentów rotacyjnych oraz wierteł i głowic polerskich.
Wolny od aldechydów, ulega biodegradacji. Nie nadaje się do dezynfekowania aluminium, miedzi i instrumentów znakowanych kolorami oraz materiałów wrażliwych na alkohol. Wymiana roztworu raz w tygodniu, w przypadku dużego zanieczyszczenia odpowiednio wcześniej.

Preparat dezynfekujący oferuje szerokie spektrum działania w ciągu zaledwie dwóch minut. Zbilansowany skład oparty na alkoholach, środkach powierzchniowo-czynnych oraz zasadach zapewnia wysoką aktywność nawet w przypadku podwyższonego poziomu zanieczyszczeń organicznych oraz pozwala osiągną wysoką moc czyszczącą. Brak zawartości aldehydów i fenoli zapobiega odbarwieniu i wiązaniu krwi. Inhibitory korozji znacząco wydłużają okres użytkowania instrumentu.

Po dezynfekcji nie jest wymagane spłukiwanie, gdyż PROSEPT Burs odparowuje, nie pozostawiając żadnych szkodliwych pozostałości. Standardowa trwałość roztworu w warunkach średnich poziomów zanieczyszczeń wynosi jeden tydzień, dzięki czemu PROSEPT Burs można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób. Produkt ulega biodegradacji.

Opakowanie:

1 x OCC Prosept Burs 1L

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 11,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: