Systemy łączące, podkłady

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

OptiBond Universal 5ml

Kerr

239,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

OptiBond Universal 5 ml - jednoskładnikowy, uniwersalny system wiążący odpowiedni do każdej techniki i każdego podłoża. Monomer GPDM i innowacyjny trójskładnikowy rozpuszczalnik Ternary Solvent System, umożliwiają skuteczne wytrawianie szkliwa, przy jednoczesnej penetracji i uszczelnianiu zębiny. Produkt ten zapewnia skuteczne i niezawodne łączenie ze wszystkimi powierzchniami i podłożami, w każdej technice wytrawiania. Rozwiązanie stanowiące wyjątkowe połączenie skuteczności i elastyczności.

 

Zalety produktu:
- Jedna butelka. Jedna warstwa
Siłą OptiBond Universal jest jego prostota. Jedna butelka zawiera primer, czynnik łączący i wytrawiacz. Zaawansowana technologia tworząca formułę produktu oznacza, że potrzebujesz tylko jednej warstwy systemu wiążącego.

- Sprawdzona siła
OptiBond Universal zapewnia większą siłę łączenia z zębiną i szkliwem w porównaniu z innymi uniwersalnymi systemami wiążącymi. Dzięki temu można uzyskać maksymalną elastyczność i doskonałe rekonstrukcje, stosując różne warianty wytrawiania.

- Pełna wszechstronność

Odbudowa struktury zęba obejmuje różne podłoża o zróżnicowanej specyfice i wymogach. Stosując OptiBond Universal, można polegać na sprawdzonej technologii odpowiedniej do różnych substratów i technik, od całkowitego wytrawiania, poprzez wytrawianie selektywne, do samotrawienia — wszystko w jednej butelce.

- Ochrona przed nadwrażliwością pozabiegową

Hydrofilowa natura środka zwilżającego OptiBond Universal jest dostosowana do składu naturalnych struktur zęba. Dzięki zastosowanej technologii uzyskano też świetną penetrację kanalików zębinowych i zapewniono ochronę przed mikroprzeciekiem i nadwrażliwością po zabiegu.

- Siła tradycji
Od ponad 20 lat odnosimy sukcesy kliniczne, a OptiBond Universal to najnowszy produkt w cenionej rodzinie systemów wiążących OptiBond. Flagowy monomer GPDM, znany jako złoty standard w łączeniu, to źródło jego wyjątkowej skuteczności.


Opakowanie:

1 x OptiBond Universal 5ml

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: