Unity stomatologiczne

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Unit Exima X1D Makromed

Makromed

Więcej informacji

PEWNOŚĆ PRACY, KTÓRĄ POKOCHASZ.

Unit Exima to stanowisko pracy stomatologa montowane do fotela lub bezpośrednio do podłogi. EXIMA dostępna jest obecnie w czterech wersjach: MAX, X3, X1G (rękawy podawane od góry) oraz X1D (rękawy podawane od dołu). Unity marki Exima zaprojektowano z myślą o maksymalnej wygodzie pacjenta i wyjątkowym komforcie pracy stomatologa. Pneumatyczne sterowanie unitem pozwala na niezawodną pracę przez lata, nie ograniczając możliwości wyposażania stanowiska pracy w nowoczesne urządzenia elektroniczne.

Każdy unit EXIMA wyposażony jest w wydajny ślinociąg przepływowy, indywidualną regulację wody dla każdej końcówki, przedmuch na każdej końcówce, płynną regulację obrotów, stacjonarną lub ruchomą miskę spluwaczki, wewnętrzny obieg wody destylowanej, sterowanie fotelem z pulpitu lekarza, pneumatyczny hamulec panelu lekarza. Dodatkowo unity mogą być wyposażone w panel asysty, instalację ssaka chirurgicznego, kamerę z monitorem oraz inne wyposażenie, takie jak końcówki ze światłem bądź bez, mikrosilnik elektryczny lub pneumatyczny, skaler piezoelektryczny, lampę polimeryzacyjną czy piaskarkę.

Fotelem oraz funkcjami spluwaczki i lampy można sterować zarówno z klawiatury panelu lekarza jak i asysty oraz przy użycia sterownika nożnego. Unity marki EXIMA standardowo wyposażamy w lampy oświetlające z szerokiej oferty włoskiej firmy G.Comm oraz w najnowocześniejszy osprzęt renomowanego japońskiego koncernu NSK. Na życzenie zamawiającego unity możemy wyposażyć w urządzenia innych marek.


Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie nasi doradcy pomogą w skonfigurowaniu odpowiedniego unitu spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania.

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 11,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

16 Inne produkty w tej samej kategorii: