Unity stomatologiczne

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Unit Primus 1058 LIFE KaVo

KaVo

84 000,00 zł

Więcej informacji

Nowy model niezwykle popularnego unitu KaVo Primus 1058 Life - dostępny od wiosny 2016

 
KaVo przedstawia - Nowy PRIMUS 1058 Life. Ikona niezawodności w nowej odsłonie


KaVo Primus 1058 to flagowy unit firmy KaVo, któremu zaufały tysiące dentystów. W nowej wersji kultowego modelu, KaVo Primus 1058 Life, producent utrzymał najwyższą jakość i funkcjonalność, oferując jednocześnie nowoczesny design i jeszcze lepsze rozwiązania w zakresie ergonomii. Primus 1058 Life to teraz nie tylko synonim niezawodności, ale również estetyki oraz komfortu lekarza i pacjenta.

Nowa, bardziej miękka tapicerka nowego modelu zapewnia zrelaksowaną, swobodną pozycję pacjenta. Większy zakres ruchu fotela w pionie (od 350 mm do 830 mm, o 85 mm więcej niż dotychczas) umożliwia lekarzowi przyjęcie wygodnej pozycji bez względu na jego wzrost, rodzaj zabiegu i preferowany sposób pracy. Podwyższona o 50 kg maksymalna dopuszczalna waga pacjenta (185 kg) pozwala leczyć pacjentów z nadwagą z zachowaniem pełnej funkcjonalności unitu. Ruch nowego fotela jest niezwykle płynny i cichy.

Stolik lekarza dostępny jest w 3 wersjach z rękawami od góry, od dołu i w wersji jezdnej (Cart). Każda oferuje miejsce na 5 instrumentów, które można dowolnie skonfigurować w zależności od potrzeb.

Projektując nowy panel sterowania producent uwzględnił uwagi użytkowników Primusa 1058, którym zależało na większej ilości bezpośrednich przycisków, np.: powrót do automatycznych pozycji fotela. Pozostałe sześć przycisków ułatwia dostęp do najważniejszych funkcji i pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas zabiegu. Klawiatura z przyciskami bezpośredniego wyboru i zintegrowany wyświetlacz pokazujący datę, godzinę, informację o błędach i aktualny status dają lekarzowi pełną kontrolę w każdym momencie zabiegu.

Duży nacisk położono na higienę - zintegrowane funkcje jak HYDROclean, automatyczne płukanie instrumentów, czyszczenie za pomocą KaVo OXYGENAL 6, czy program redukcji biofilmu pozwalają zminimalizować ryzyko zakażeń krzyżowych.

Dostępny jako opcja pakiet CONEXIO to innowacyjny sposób komunikacji z pacjentem - dzięki niemu wszystkie dane pacjenta i obrazy związane z jego leczeniem można przechowywać w jednym miejscu i mieć do nich dostęp w każdej chwili z poziomu pulpitu lekarza.

Unit Primus 1058 Life dostępny jest w nowym, świeżym kolorze obudowy Dental White. Jego proste, eleganckie linie nadadzą gabinetowi nowoczesny wygląd.

Nowy Primus 1058 Life oferuje niezwykle korzystne połączenie legendarnej niezawodności z nowoczesnym wyglądem i atrakcyjną ceną. To rozwiązanie dla lekarzy, którzy szukają solidnego partnera na lata.

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. Darmowa dostawa!
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

16 Inne produkty w tej samej kategorii: