Urządzenia protetyczne

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Piec Programat EP 3000 + Pompa Vacuum pump VP4 Powiększ

Piec Programat EP 3000 + Pompa Vaccum pump VP4

37 500,00 zł

-1 300,00 zł

38 800,00 zł

Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł
Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł

Więcej informacji

Ivoclar Vivadent przedstawia Programat EP 3000, nowy piec wielofunkcyjny, który można stosować zarówno do napalania jak i tłoczenia porcelany.

Piec jest wyposażony w czarno-biały wyświetlacz graficzny i wypróbowaną, szczelną klawiaturę membranową. Z powodu zastosowania wielu symboli graficznych w menu nawigacji, obsługa pieca jest bardzo łatwa i praktycznie niezależna od języka.

Oprócz standardowych programów tłoczenia i napalania, dostępnych jest wiele programów indywidualnych. Zasadniczy styl obsługi oparty jest na zastosowanym w piecu Programat P300.

Kalibracja temperatury pieca jest przeprowadzana bardzo precyzyjnie i w pełni automatycznie w dwóch zakresach temperaturowych, przy zastosowaniu testów ATK2 (automatyczna dwuzakresowa kalibracja temperatury).

Kolejną innowacją jest System Wykrywania Pęknięć (Crack Detection System - CDS). System ten automatycznie wykrywa tendencję do powstawania pęknięć w pierścieniu i przerywa tłoczenie wystarczająco wcześnie, aby uniknąć rozsadzenia pierścienia.

Technologia wykonania mufy grzejnej QTK zapewnia równomierny rozkład temperatury w komorze pieca podczas nagrzewania, co pozwala osiągnąć optymalne rezultaty napalania lub tłoczenia.

Dzięki zwartej konstrukcji i nowoczesnej formie, Programat EP 3000 potrzebuje niewiele miejsca. Dodatkowo do transportu można odłączyć głowicę pieca.

Dane techniczne:
110-120V / 50-60 Hz
200-240V / 50-60 Hz
Użyteczne rozmiary komory grzejnej:
Średnica 80 mm / wysokość 48 mm

Pompa próżniowa 230V 50/60Hz

Cechy:
- Pompa próżniowa dużej mocy o wysokiej wydajności zasilania

- Opracowana specjalnie dla pieców do napalania i prasowania ceramiki firmy Ivoclar-Vivadent

Opakowanie:
1 x Piec Programat EP 3000
1 x Pompa Vaccum pump VP4

Koszt dostawy

PrzewoźnikInformacjeCena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. 15,00 zł
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa

11 Inne produkty w tej samej kategorii: