Urządzenia

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Ciśnieniomierz automatyczny OMRON M10-IT Powiększ

Ciśnieniomierz automatyczny OMRON M10-IT

Omron

399,00 zł

Więcej informacji

Ciśnieniomierz naramienny OMRON M10-IT można podłączyć do komputera

Ciśnieniomierz OMRON M10-IT jest doskonałym, w pełni automatycznym ciśnieniomierzem naramiennym. Wyposażony jest w pamięć 84 pomiarów dla każdego z 2 użytkowników. Posiada możliwość podłączenia do komputera osobistego oraz oprogramowanie pozwalające przesyłać w prosty i czytelny sposób wyniki pomiarów. Pracuje w trybie automatycznym, dokonującym sekwencyjnego 3-krotnego pomiaru. Ciśnieniomierz OMRON M10-IT ma duży, czytelny wyświetlacz. Obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku, co sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta.
Wyświetla tylko prawidłowe wyniki, gwarantuje komfortowy pomiar ciśnieni

Ciśnieniomierz OMRON M10-IT wyposażony jest w czujnik nieregularnej pracy serca, który pozwala wyświetlać tylko prawidłowe wyniki. Posiada komfortowy, wygodny do nakładania mankiet. Ponadto dzięki technologii IntelliSense gwarantuje, że rękaw nie będzie napompowany zbyt mocno, ani nie będzie trzeba go dopompowywać, przez co czas pomiaru jest optymalnie skracany.

Przebadany klinicznie zgodnie z zasadami międzynarodowego protokołu badan i BHS.

Dane techniczne:

-komfortowy mankiet 22 - 42 cm

- kabel USB

- płyta CD z oprogramowaniem

- duży wyświetlacz LCD

- 3 lata gwarancji

Zestaw zawiera: komfortowy mankiet (22 - 42 cm), zestaw baterii, miękkie etui, kabel USB, oprogramowanie do komputera na płycie CD.

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. Darmowa dostawa!
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: