Urządzenia

Producenci

Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Planmeca ProX +ProSensor

Planmeca

28 658,00 zł

Więcej informacji

Planmeca ProX

Nowy wewnątrzustny aparat RTG Planmeca ProX zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie oraz wysoką jakość obrazowania.

Nowa lampa rtg z ogniskową 0,4 mm maksymalizuje rozdzielczość. Optymalne parametry ekspozycji dla zębów trzonowych, przedtrzonowych, siekaczy, kłów i badań endodontycznych sprawiają, że praca jest łatwa, płynna i szybka. Szeroka skala szarości oraz kontrastu otrzymywana jest za pomocą zmiennych wartości kV (60-70 kV) i mA (2-8 mA). Wysoka częstotliwość (66kHz) oraz stały potencjał promieniowania generatora powodują, że dawka promieniowania jonizującego pochłanianego przez pacjenta jest zmniejszona o ponad 25% w porównaniu do konwencjonalnych generatorów AC. Przyciski do regulacji wartości parametrów ekspozycji dają możliwość przystosowania aparatu do obrazowania filmowego lub cyfrowego. Aparat wyposażono w zintegrowany interfejs z magnetycznym złączem dla cyfrowego czujnika rvg Planmeca Prosensor.

 

Planmeca ProSensor

Radiografia cyfrowa Planmeca ProSensor wprowadza nowe normy obrazowania wewnątrzustnego w praktyce stomatologicznej. Jest to unikalne połączenie wygody pacjenta, użyteczności i trwałości, zapewniające płynną pracę i bezpieczeństwo pacjenta w każdej sytuacji.

Czujnik ProSensor dostępny jest w trzech rozmiarach, wszystkie rozpoznawalne dzięki zrozumiałym symbolom umieszczonych na magnetycznych wtyczkach. Czujnik posiada zaokrąglone krawędzie znacząco poprawiające komfort pacjenta.

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier DPD Kurier dostarczy przesyłkę we wskazany przez Ciebie adres dostawy. Darmowa dostawa!
Odbiór osobisty w Aleksandrów Łódzki ul. Wojska Polskiego 82 Czekaj na potwierdzenie gotowości odbioru zamówienia Darmowa dostawa!

30 Inne produkty w tej samej kategorii: